Tájékoztatjuk azokat a szülőket, akik dolgoznak, kevesebb szabadsággal bírnak, mint gyermekeik nyári szünideje, hogy vállaljuk a gyermekek felügyeletét, vigyázását a templom mellett lévő Boldogasszony Házban. A következő időpontokban lesz lehetőség ezt a „szolgáltatást” igénybe venni:

2014. június utolsó hetében 23.-­27. között reggel 8.00-­tól, délután 4.00-­ig, valamint augusztus 21.­-29.-­ig ugyanúgy mint júniusban. A gyermekeknek háromszori étkezést biztosítunk, amiért a szülőknek fizetni kell. Ehhez próbálunk támogatást kapni, de még így is napi 1.000 Ft körüli összeggel kell számolni, amit előre kell fizetni. Testvéreknek naponta 500 Ft.

A napi elfoglaltság: nagy sétákat tervezünk, sokat fogunk játszani, mesélni. A kicsik ebéd utáni pihenése is megoldható.

Minden napon 2-­2 felnőtt fog a kicsikre vigyázni.

Jelentkezni a templomban, a hirdetőtáblára kitett jelentkezési lapon, valamint az óvoda vezetőjénél lehet.

Szeretettel várjuk a kisgyermekeket: Horváthné Kéri Márta és segítségei.