Nagyböjt 5. vasárnapja

Perselyadományok gyűjtése a Szentföld javára történik.

Március 23-án, kedden +Szokoly Ferencné szül. Szabó Mária temetése 16 órakor lesz a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise 15.15 órakor a kistemplomban.

Március 24. szerdán, 16:00 órakor +Gémesi Istvánné temetése, előtte szentmise 15:15 órakor lesz a kistemplomban.

Március 25. csütörtök Urunk megtestesülésének hírüladása, Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe, templomunk búcsúja.

A 18:00 órás ünnepi szentmisén Igét hirdet: Bartók Ferenc csanaki bencés plébános.

Március 27-én 15:00 órakor dr.Kállai Barbara és Hegedüs István esküvője templomunkban.

Március 27-én, szombaton az esti szentmise után, kb. 18:45-től egyházközségünk férfi tagjai vezetésével keresztutat járunk. A Keresztutat egyházközségünkért, családjainkét és a súlyos járványhelyzet elmúlásáért ajánljuk fel. A program online is követhető lesz az interneten, a plébánia fb oldalán.

Jövő vasárnap Virágvasárnap, a Nagyhét kezdete.

Köszönetet mondunk a Karitász önkénteseinek és minden segítőnek, akik részt vettek a múlt héten a Metroban szervezett tartós élelmiszergyűjtésben.

Továbbá köszönetet mondunk a híveknek, akik a felajánlott tartós élelmiszeradományaikat elhozták a templomba.

905 kg tartós élelmiszert gyűjtöttünk a Metroban, amit kiegészítve a hívek adományaival 100 családnak viszünk ki a jövő héttől kezdődően Pannonhalma és a környező települések rászorulói részére. (Győr-Győrszentiván, Győr-Ménfőcsanak, Győr-Kismegyer, Pannonhalma, Ravazd, Bakonypéterd, Veszprémvarsány, Tarjánpuszta, Győrasszonyfa, Lázi, Tápszentmiklós, Táp, Nyalka településekre)