Nagyböjt 3. vasárnapja

A hétköznapi szentmisék a szokott rendben, este 18:00-kor kezdődnek.

A Nagyböjti péntekeken a szentmisék végén Keresztutat járunk – jó idő estén a szabadban.

Március 9-én, kedden, 15:00-kor +Honner István temetése lesz a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

A héten, március 7-14 között „Tartós szeretet” – Nagyböjti élelmiszergyűjtés. (Országosan az MKPK felhívására, a Katolikus Karitász szervezésében.) A tartós élelmiszer adományokat a templomba várjuk. A sekrestyében leadhatóak szentmisék előtt / után, vagy a plébánián. Köszönjük!

A Pannonhalmi Karitász március 12-13-án (péntek-szombat) áruházi élelmiszergyűjtést szervez önkéntesekkel a győri METRO áruházban. Az összegyűlt adományok az ünnepek előtt helyi és környékbeli rászoruló családok részére kiosztásra kerülnek.

Kérjük adója 1%-nak felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett tevékenységét!

Nagyböjti bűnbánat / szentgyónás

A vasárnapi diákmisék előtt 9:00 órától a gyóntatószékben az az atya gyóntat, aki a misét mondja (a beosztás itt). A szentmisék előtt / után és más alkalommal is megszólíthatóak az atyák.

Vasárnaponként 9:15-től énekpróba, gitáros énekgyakorlás a szentmisék előtt. Aki tud, érkezzen előbb és kapcsolódjon be az énekekbe! 9 óra előtt rózsafűzér imádságot kezdünk, kb. 9:15-ig.