Nagyböjt 1. vasárnapja

Vasárnap 17:30-tól az elsőáldozásra készülő 4. osztályos diákokat felkészítő alkalomra hívjuk a templomba. 18:00 órától pedig közösen részt vesznek a szentmisén. Kéthetente lesznek ezek az alkalmak.

A hétköznapi szentmisék a szokott rendben, este 18:00-kor kezdődnek.

Hétfőnként 10:00 órától Szent Mónika imaóra a templomban.

18:00 órától Igeliturgia, azt követően imádság egyházközségünkért, a bencés szerzetesközösségért.

Csütörtökönként a szentmise után Szentségimádás kb. 19:00 óráig.

Február 26-án és a Nagyböjtben péntekenként a szentmise végén Keresztutat járunk – jó idő estén a szabadban. A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Jövő vasárnap, február 28-án, Nagyböjt 2. vasárnapja, Gyűjtés a katolikus iskolák javára.

A templomban talált tárgyakat a sekrestyében, a harmónium tetején, egy hónapig őrizzük – utána, ha nem jelentkezik érte a gazdája, a Karitászhoz kerülnek kiosztásra.