Urunk megkeresztelkedése

Házszentelésre /házmegáldásra lehet jelentkezni az atyáknál, vagy a faliújságnál kitett jelentkezési lapon.

A hétköznapi szentmisék a szokott rendben, este 18:00-kor kezdődnek.

Hétfő délelőttönként 10 órától szent Mónika imaóra a templomban. Szeretettel várunk mindenkit, édesanyákat, nagymamákat, imádkozzunk együtt gyermekeinkért, családjainkért!

Január 15-én, pénteken 15:00 órakor + özv. Kovács Istvánné szül. Holecz Aranka temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

Gyűjtést hirdet a Katolikus Karitász a horvátországi földrengés károsultjainak megsegítésére, valamint az újjáépítés költségeire. Bővebb információ itt.

A NEK szervezésében idén ismét meghirdetik a „Fogadj örökbe egy szerzetest 2021-re!” c. programot. Részletek itt.

A vasárnapi diákmisék beosztása itt megtekinthető.

9:00 órától a mise kezdetéig a gyóntatószékben a miséző atya gyóntat. Természetesen más alkalommal is meg lehet szólítani az atyákat, gyónást kérni vagy más ügyben.