Karácsony utáni 2. vasárnap

A hétköznapi szentmisék a szokott rendben, este 18:00-kor kezdődnek.

Hétfőnként igeliturgia, majd azt követően ima egyházközségünkért, csütörtökönként pedig a szentmisét követően szentségimádás

Vasárnaponként szentmise 8:00-kor, 9:30-kor (diákmise) és este 18:00-kor.

A Szent Mónika imaóra újra hétfőn délelőttönként 10 órakor kezdődik a templomban. Szeretettel várunk mindenkit, édesanyákat, nagymamákat, imádkozzunk együtt gyermekeinkért, családjainkért!

2021. január 6-án, szerdán Urunk megjelenése, Vízkereszt ünnepe. Csak este 18:00 órakor lesz szentmise és víz szentelés. Szentelt vizet lehet hazavinni. Ha szeretnének a hívek otthonuk megáldását, jelezzék az atyáknak!

Január 7-én, csütörtökön 14:00 órakor +özv. Száraz Lajosné temetése lesz a győri Szent Imre templom urnakertjében. Pannonhalmán az esti 18:00 órás szentmisét őérte ajánljuk fel.

Nagy örömmel hirdetjük, hogy Magyarország Kormánya a megpályázott Magyar Falu Program 2020 keretében (Közösségi tér ki-/átalakítás és foglalkoztatás célkitűzésre) plébániánkat, egyházközségünket 25 millió Ft támogatásban részesíti.

A támogatói döntésről szóló értesítés a plébániai honlapon megtekinthető.