Advent 3. vasárnapja

Az adventi időszakban minden reggel – vasárnap kivételével - 5:50-kor hajnali szentmisék, Roraték vannak, az utolsó dec. 23-án. Esti szentmisék nincsenek ebben az időszakban csak szombaton, ill. a vasárnapi miserend változatlan: 8:00; 9:30 és 18:00.

December 14-én, hétfőn a roratet követően Szent Mónika imaóra lesz a templomban.

December 14-én, hétfőn 15:00-kor +Farkas Lajosné szül. Kurcz Irén temetése. Engesztelő szentmise 14:15 órakor a templomban.

December 17-én 10:00 – 12:00 óráig online előadás a Baba-Mama Klub - Pannonhalma  facebook oldalán.  Előadó: Szántai-Kiss Mónika, a Gyermekjóléti Központ munkatársa, pszichológus. Téma: Okoskütyük használatának lehetséges hatásai a gyermekkorban. Bővebb információ a faliújságon a plakáton és a fb oldalon.

Karitász – Angyalbatyu és Plébániai karácsonyi tartós élelmiszergyűjtést  még a jövő héten, december 16. szerdáig várjuk. Gyűjtőpontok: Pannonhalmi Főapátság Porta, naponta 0-24h-ig nyitva,  sekrestyében a szentmisék előtt /után ill. a plébánián.

Karácsonyi programok:

December 24-én délután 16:00 órakor "Jézuskaváró" szentmise.

A január 11-ig érvényes kijárási korlátozás miatt a karácsonyi éjféli szentmisét várhatóan nem lehet majd megtartani. A kijárási korlátozás esetleges ideiglenes feloldásáról a december 21-i kormánydöntés fog majd rendelkezni.

Minden biztonsági intézkedés továbbra is érvényben van. December 22-től a Plébánia honlapján kérjük, kövessék figyelemmel az aktuális információkat!