Advent 2. vasárnapja

Az adventi időszakban november 30. hétfőtől minden reggel – vasárnap kivételével - 5:50-kor hajnali szentmise,Rorate lesz, az utolsó dec. 23-án. Esti szentmisék nincsenek ebben az időszakban csak szombaton, ill. a vasárnapi miserend változatlan: 8:00; 9:30 és 18:00.

December 7-én, hétfőn 15:00-kor +Lendvai Ferencné szül. Bálint Katalin temetése. Engesztelő szentmise 14:15 órakor a kistemplomban.

Karitász – Angyalbatyu

7-14 éves korú magyar gyermekeknek, Kárpátaljára gyűjtünk cipősdobozokba karácsonyi ajándéknak – december 13-ig: Játékot, iskolai szereket, édességet, esetleg szárított gyümölcsöt. Gyűjtőpontok: Pannonhalmi Főapátság Porta, naponta 0-24h-ig nyitva, sekrestyében a szentmisék előtt /után ill. a plébánián.

Plébániai karácsonyi tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk helyi rászoruló családok részére. November 30. hétfőtől Advent 3. vasárnapjáig (dec.13-ig). Az adományok leadhatók a sekrestyében a szentmisék előtt /után ill. a plébánián.