Évközi 33.vasárnap

Szegények világnapja

Szentmisék rendje a jövő héten:

Hétfőn este 18:00 órakor Igeliturgia, azt követően ima egyházközségünkért.

Kedden, szerdán NEM lesz szentmise – a járványhelyzetből adódóan. Csütörtöktől lesz.

Csütörtökön, 18:00 órakor Szent Erzsébet napi szentmise, azt követően szentségimádás.

Szombaton 17:00 – 18:00-ig, a szentmise előtt bekapcsolódunk a világméretű szentségimádásba a NEK szervezésében. Bővebb információ itt.

Jövő vasárnap, november 22. Krisztus Király ünnepe. Az egyházi év vége. Templomunk szentségimádási napja. A faliújságnál tettünk ki lapot, 1-1 óra időtartamra, aki vállalja a jelenlétet, iratkozzon fel!

A pandémia-helyzet miatt, az elhunyt hívek javára szolgáló teljes búcsú elnyerésének lehetősége (a temető meglátogatásával és az elhunytakért végzett imával) meghosszabbításra került egész november hónapra.