Pál atya Covid fertőzött, hét közepén tovább emelkedett a láza, gyenge. Szalai Zsolt diakónus is családjával együtt Covid fertőzött. Kovács Tamás Benedek atya sajnos váratlanul elhagyta közösségünket és visszatért az Egri egyházmegyébe, ahol korábban szolgált. Kérünk Benneteket, hogy imádkozzatok értük!

A három lelkipásztor kiesése miatt a héten nem lesz hétfőn, kedden este liturgia.

Szerdától minden nap lesz.

November 11-én, szerdán Szent Márton, városunk védőszentjének ünnepe

November 12-én, csütörtökön pedig szentségimádás is lesz.

Ebben az évben, a „Covid-19” által okozott pandémia-helyzetben, az elhunyt hívek javára szolgáló teljes búcsú elnyerésének lehetősége meghosszabbításra kerül egész november hónapra. Tehát a temető meglátogatásával és az elhunytakért végzett imával, valamint a halottak napjával összefüggő búcsú - választható módon idén áthelyezhető a hónap más napjaira is.

Idén a járványhelyzetre való tekintettel a hagyományos Márton napi Lampionos zarándoklat és az egyházmegye közös Erzsébet ünnepe is elmarad.

November 13-án, pénteken 15:00-kor +Ács Károly temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.