MINDENSZENTEK

A vírus-helyzet miatt tapasztaljuk, hogy a hívek is óvatosabbak és jobban otthon maradnak, illetve Pál atya is influenzás tünetekkel karanténban van, és várja a teszt eredményét, így a következőképpen alakul a heti liturgia:

Mindenszentek - Vasárnapi misék rendben helyettesítésekkel.

Halottak napján – hétfőn reggel 9:00-kor a temetőben szokásos mise és az új sírok megáldása este 18:00-kor szokásos Igeliturgia és Halottakról való megemlékezés16:00-kor a Tóthegyi kútmelletti keresztnél halottak napi megemlékezés, közös imádság. Szeretettel várjuk a tóthegyieket és minden kedves pannonhalmi hívőt!

Kedden, szerdán NEM lesz este szentmise.

Csütörtöktől szokásos miserend, este szentségimádás.

Ebben az évben, a „Covid-19” által okozott pandémia-helyzetben, az elhunyt hívek javára szolgáló teljes búcsú elnyerésének lehetősége meghosszabbításra kerül egész november hónapra. Tehát a temető meglátogatásával és az elhunytakért végzett imával, valamint a halottak napjával összefüggő búcsú - választható módon idén áthelyezhető a hónap más napjaira is.

November 7-én, szombaton 15:00-kor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Márton napra való készület lesz.

November 7-én, szombaton 15:00-kor +Valiczkó Attila temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

November 11. Szent Márton napja. Emlékezzünk meg újra Pannonhalma védőszentjéről egy közös lampionos zarándokúttal! 16:30 Gyülekező a Szent Márton szobornál. 16:45 Rövid megemlékezés, majd indulás a Várhoz.