ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

Október a Szűzanya hónapja. A szentmisék végén Rózsafüzért imádkozunk.

Október 13-án, kedden 15:00-19:00-ig a Véradás a Művelődési Házban. Aki teheti, menjen el vért adni, segítsük így is beteg embertársainkat.

Október 17-én, szombaton 9:15 Főtérről indulva – Bringatúra. A 629. sz Szent Márton cserkészcsapat szeretettel meghívja a pannonhalmi templomi közösségeket, hogy együtt tekerjük le a Pannonhalma – Nyúl közti távolságot

a 2020. őszi bringatúra Nyúlra keretében. Nyúlon lesz lehetőség pihenésre, játékra és a kisgyerekesek és a kerékpár nélküliek is csatlakozhatnak. További információ itt.

Október 17-én, szombaton 15:00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

A Bonum TV műsorán 9:15-15:00-ig „Hűség és megújulás” címmel konferencia kerül élő adásba a magyarországi szerzetesrendek szétszóratásának 70. és újraindulásának 30. évfordulója alkalmából. Részletes program: https://szerzetesek.hu/hirtegla/huseg-es-megujulas . A stúdió- és kerekasztal beszélgetések később is visszanézhetőek az archívumban.

Október 22-én, 9:00 órától félórás Plébániaépület átadó ünnepség. A Magyar Falu Program A közösségben segítünk c. pályázati projekt keretében a plébániaépület eddig használaton kívüli alagsori részének belső felújítási munkálatai megvalósultak. Az ünnepélyes átadásra szeretettel hívjuk plébániánk híveit is! Tervek szerint jelen lesznek Cirill főapát úr, Gyopáros Alpár kormánybiztos úr, Kara Ákos, régiónk országgyűlési képviselője, Vas Gábor polgármester úr, a Képviselőtestület tagjai, támogatóink, a tervezők, a kivitelezők, valamint a sajtó képviselői.