ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

Szeptember 1-től az esti szentmisék 18:00 órakor kezdődnek.

Augusztus 31-én, hétfőn az Igeliturgia még este 19:00-kor kezdődik, utána imádság.

Szeptember 1. kedd 20:00 a nyári szünet utáni első Bibliaóra Ákos atyával. A hónap első és harmadik kedd estéjén 20:00 órától, a 2. és 4. kedden pedig az esti szentmisét követően, kb. 18:45-től, a plébánián. Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg minket mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be. Az alkalmak nem egymásra épülnek, nyitottak, bárki becsatlakozhat akár egy alkalomra is!

Szeptember 3-án elsőcsütörtök. Szentmise 18:00 órakor, utána Szentségimádás.

Szeptember 4-én elsőpéntek. Beteglátogatás, kérésre.

Szeptember 5-én, szombaton +Kelemen Józsefné, szül.: Boros Vas Piroska temetése. 14:15-kor engesztelő gyászmise, 15:00-kor temetése.

Jövő vasárnap, szeptember 6-án, a 9:30-as diákmisén Veni Sancte tanévnyitó minden diák részére. Iskolatáska áldás.

2020. szeptember 6-án lesz 24 éve, hogy Szent II. János Pál pápa ellátogatott Pannonhalmára. Emlékezzünk közösen a szent pápa látogatására jövő vasárnap, 2020. szeptember 6-án, este 7 órakor, a 6 órás szentmise után a pápakeresztnél. Várunk szeretettel mindenkit!

Szeptember első hétfőjétől (09.07.) a Szent Mónika imaóra a nyári szünet után újra indul. Szeretettel várunk új tagokat is minden hétfőn délelőtt 10 órakor.