ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP

Augusztus 27-én csütörtökön 18:00-kor krizmaszentelési szentmise az Apátságban, a Bazilika felszentelésének évfordulója ünnepnapján. Az idén a járványhelyzet miatt elmaradt krizmaszentelés lesz megtatva. Szeretettel várjuk a területi Apátság egyházközségeinek a híveit a közös ünneplésre. A kistemplomban nem lesz aznap szentmise.

Augusztus 29-én, szombaton +Smeller Mária temetése. 14:15-kor engesztelő gyászmise, 15:00-kor temetése.

Augusztus 29-én, szombaton, 16:00 órától az Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony házban.

Szeptember 1.-től átállunk az esti 18:00 órás szentmise kezdési időpontra.

Szeptember 1. kedden, 9:00-kor Veni Sancte tanévnyitó a SZBI diákjai számára a templomban.

Szeptember 1. kedd 20:00 a nyári szünet utáni első Bibliaóra Ákos atyával. A hónap első és harmadik kedd estéjén 20:00 órától, a 2. és 4. kedden pedig az esti szentmisét követően, kb. 18:45-től, a plébánián. Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg minket mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be. Az alkalmak nem egymásra épülnek, nyitottak, bárki becsatlakozhat akár egy alkalomra is!

Szeptember első hétfőjétől (09.07.) a Szent Mónika imaóra a nyári szünet után újra indul. Szeretettel várunk új tagokat is minden hétfőn délelőtt 10 órakor.

Köszönetet mondunk minden önkéntesnek, akik a Pálos busz felügyeletében részt vállaltak, valamint önkéntes munkájukkal, részvételükkel hozzájárultak az augusztus 20.-i szentmise méltó megünnepléséhez.