ÉVKÖZI 19. VASÁRNAP

Ma, 11:00-kor 7 fiatal bérmálása templomunkban.

A Kölyöktáborra (08.17-28. között munkanapokon) a jelentkezési határidő ma este 20:00 óra. A hirdetőtáblánál a lapon kérjük a jelentkező gyermekeknél jelölni (x) a részvétel napját is!

Augusztus 12-én, szerdán 16:00-kor +özv. Lichtenhammer Mátyásné, szül. Máj Rozália hamvasztás utáni búcsúztatója a pannonhalmi temetőben. Előtte 15:00-kor engesztelő szentmise a templomban.

Augusztus 19-20.-án Pálos busz – rendtörténeti vándorkiállítás érkezik Pannonhalmára a templombástya oldalához. Interaktív tárlat, amely a magyar pálos történelem örökségeit mutatja be az evangéliumi nyolc boldogságmondásokra felfűzve. A busz felügyeletére várjuk az előzetesen jelentkezett önkénteseket!

Augusztus 20. Államalapító Szent István király napi ünnepi szentmise 11:00-kor, jó idő esetén a Szabadság téri Ligetben. Igét hirdet: Mátyás János Mihály pálos atya.

Augusztus 22. 10:00-18:00h Hegyeshalmi Lelkinap a Stettni tónálPlakát itt, programleírás itt.

Az idei évben 30 éves a pannonhalmi KALÁSZ. Ennek kapcsán a KALÁSZ-osok szeretettel hívnak és várnak minden kedves régi és új KALÁSZ-ost szeptember 12-én délután 3 órakor a Boldogasszony Háznál. A részvételi szándékot kérjük, hogy jelezzétek valamelyik KALÁSZ-os felnőtt felé. Köszönjük.