ÉVKÖZI 16. VASÁRNAP

Az esti szentmisék minden nap 19:00 órakor kezdődnek.

Jövő héten, július 20-24-ig Karitász és Családsegítő közös Nyári napközis tábora.

Július 24-én pénteken 9:00 órától lekvár befőzés, süti sütés a Boldogasszony házban a Magyar Falu program keretében. Várjuk a táborozó gyermekek szüleit, anyukákat és mindazokat, akik szívesen részt vesznek ebben!

Július 25-én, szombaton 16:00-tól az Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony házban.

július 27-augusztus 1-ig KALÁSZ tábor. Aki tartós élelmiszerrel, gyümölccsel vagy bármely más módon támogatná a táborozó gyermekeket, jövő vasárnap július 26-án, 17:00-18:00 között fogadjuk a Boldogasszony Házban.

Minden támogatást köszönünk, a táborra Isten áldását kérjük!

Augusztus 17 – 28. között munkanapokon gyermekfelügyelet -kölyöktábor- a Boldogasszony-házban. Jelentkezni a részvételre és segítőnek hátul a Hirdetőtáblánál lehet.

Augusztus 6-10. Bodajkon HEGY Keresztény Gólyatábor mindazoknak, akik ősztől kezdik meg felsőfokú tanulmányaikat.