ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

Az esti szentmisék minden nap 19:00 órakor kezdődnek.

Vasárnap a 9:30-as szentmise +Szabóné Pimpedli Hajnalka lelki üdvéért lesz. Temetése július 13-án hétfőn, 17:00 órakor lesz Győrasszonyfán.

Július 14-én, kedden 16:00-kor +özv. Vörös Józsefné temetése. 15:00-kor engesztelő gyászmise a templomban.

Július 15-én, szerdán 15:00-kor +Fehér Lajosné hamvasztás utáni búcsúztatása a temetőben. Gyászmise nem lesz.

Kölyöktábor: 2020. augusztus 17-18-19-én, az óvoda zárva tartási ideje alatt idén is tervezzük a gyermekfelügyeletet óvodás és kisiskolás (max. negyedik osztályos) korú gyermekeknek a Boldogasszony-házban. Azon szülőknek kívánunk segítséget nyújtani, akik kisgyermekük elhelyezését nem tudják megoldani. Amennyiben igény van rá, a következő héten, augusztus 24-28 között is biztosítjuk a gyermekfoglalkoztatást. A térítési díj: 1000 Ft/nap/gyermek. Jelentkezni hátul a hirdetőtáblánál lehet. A gyermekfelügyeletre segítőket is várunk, felnőtteket és középiskolás gyermekeket – egy-egy napra. A középiskolásoknak igazolni tudjuk az itt töltött órákat (az Iskolai Közösségi Szolgálat – IKSZ – teljesítéséhez). Jelentkezni a templomi hirdetőtáblánál lehet.