A 9:30-as szentmisén tanévzáró TeDeum a diákoknak.

Köszönetet mondunk mindazoknak, akik a múlt heti Úrnapi szentmise, búcsúztató és agapé előkészületeiben, szervezésében és lebonyolításában részt vettek, munkájukkal, adományaikkal és jelenlétükkel emelték az ünnep fényét.

Augusztusban ismét Kölyöktábor lehetőség a Boldogasszony Házban! Min.10-12 fő gyermek jelentkezése esetén az időpont tekintetében 2 variációban gondolkodunk: Aug. 10-19. között (8 munkanap), vagy Aug. 17-18-19. és 24-28. között (8 munkanap) Bővebb információ és jelentkezés július elején!

Pálos busz – rendtörténeti vándorkiállítás érkezik Pannonhalmára augusztus 19-20.-án a templombástya oldalához. Interaktív tárlat, amely a magyar pálos történelem örökségeit mutatja be az evangéliumi nyolc boldogságmondásokra felfűzve. A kiállítás nyitvatartási idejére (10-19h) 1,5 órás időtartamokra beosztva 1-1 fő felügyeletet vállaló önkéntesek jelentkezését várjuk a hirdetőtáblánál kihelyezett Jelentkezési lapon!