Szentháromság vasárnapja

Hétfőn 19:00-kor Igeliturgia, utána imádság lelkipásztorainkért, a bencés szerzetesközösségért, egyházközségünk lelki megújulásáért.

Csütörtökön a szentmise után Szentségimádás kb. 20:00-ig. (online is közvetítve)

Június 13-án, szombaton a NEK előkészület következő állomásaként bekapcsolódunk ismét egy közös, világméretű szentségimádásba. Az esti 19 órás szentmise után kb. egyórás ünnepélyes szentségimádásra hívunk mindenkit.

Jövő hét vasárnap, június 14-én, ÚrnapjaSzentmisék: 08:00, 9:30 (online is közvetítve), az esti szentmise egy órával előbb, 18:00-kor kezdődik, utána körmenetet tartunk a szokott útvonalon.

A körmeneten résztvevőket a plébánia udvarán egy kis agapéval szeretettel várjuk! Az egyházközség nevében Gergő atyától búcsúzunk.

A Családok a családokért (CSaCsa) közössége partnereként a Pannonhalmi Karitász támogatást juttatott el a járványhelyzet miatt még nehezebb helyzetbe került családoknak, gyereküket egyedül nevelő édesanyáknak.

A felajánló családok nagylelkű, önzetlen anyagi támogatásából négy rászoruló család részesült „családi pótlék” kiegészítésben.