Húsvét 6. vasárnapja

A 9:30-as szentmisén Szent II. János Pál pápa vérereklyéjének ünnepélyes elhelyezése templomunkban.

A járványügyi rendelkezések betartásával visszaálltunk a nyári időszámítás szerinti miserendre:

A szentmisék minden nap este 19:00 órakor kezdődnek.

Hétfőn 19:00-tól Igeliturgia, utána imádság

Csütörtökön a szentmise után Szentségimádás 20:00-ig.

Amíg járványügyi korlátozások érvényben vannak, ezeket online is közvetítjük a szombat esti és a vasárnapi diákmisék mellett.

Május a Szűzanya hónapja.

Az elmúlt évek gyakorlatát követve a szombat esti szentmisék után ünnepélyes Lorettói litánia. (online is közvetítve)

Vasárnap a szokott miserend: 08:00, 9:30 (online is közvetítve) és este 19:00, utána Öröm útja a Húsvéti időben.

Horváth Endre egykori polgármester temetése 2020.május 22-én, pénteken 14 órakor lesz a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise 13.15 órakor a kistemplomban.

Május 22-én, pénteken 16 órakor lesz + Nagy János temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise 15:15-kor a kistemplomban.