Húsvét 4. vasárnapja

Május elsejétől a nyári időszámításra állunk át.

Este 18:00 óra helyett 19:00-tól lesznek a szentmisék.

Cirill főapát úr legutóbbi körlevele a nyilvános szentmisékkel kapcsolatban itt olvasható.

Május a Szűzanya hónapja. Az elmúlt évek gyakorlatát követve a szombat esti szentmisék után ünnepélyes Lorettói litániát mondunk. Az idei első litánia 05.02. szombaton lesz. Online újranézhető.

A templom naponta esténként 17:00-től nyitva van.

Via Lucis – Öröm útja – Fény útja  Ákos atya kisfilmjének a linkje, ahol ikonok segítségével elmélkedhetjük végig a Feltámadottal való találkozásokat.

Május 7-én, csütörtökön 16 órakor lesz +Horváth Lászlóné, szül. Polgár Éva temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

Május 17-én vasárnap a 9:30-as szentmisén Szent II. János Pál pápa vérereklyéjének ünnepélyes elhelyezése templomunkban. Születésének 100. évfordulója alkalmából lett az időpont kiválasztva.

Főcelebráns: Cirill főapát úr.

A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus a járványhelyzet miatt elhalasztásra kerül, 2021. szeptemberre.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!

A szentmisék, litániák online követhetők a plébánia facebook oldalán, itt.