Húsvét 3. vasárnapja

Járványhelyzetben vasárnaponta a 9:30-as diákmiséket  itt közvetítjük.

A templom naponta 17:00-19:00 között nyitva van.

Május 02. szombaton 19.00-kor online mise lesz a templomunkban és utána ünnepélyes litánia Szűz Mária közbenjárását kérve. Követhető itt.

Via Lucis – Öröm útja – Fény útja

Az elmúlt években, amint a 40 napos böjtben péntekenként keresztutat jártunk, úgy az 50 napos húsvéti idő vasárnapjain az Öröm útját - Fény útját jártuk. Ákos atya egy kisfilmet készített, ahol ikonok segítségével elmélkedhetjük végig a Feltámadottal való találkozásokat. Az alábbi linken lehet ebben részt venni.

„Egyél jót! – Tegyél jót!” szlogennel a Főapátság konyhája és a Szent Jakab Ház elindította ebédházhozszállítási szolgáltatását. Érdeklődni lehet Gallai (Schaub) Zsuzsánál. Bővebb információ itt. Heti menü itt.

A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus a járványhelyzet miatt elhalasztásra kerül, 2021. szeptemberre.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!

A rendszeres perselyadományok elmaradnak teplomunkban. Nagyon hálásak vagyunk azoknak akik banki átutalással segítenek. A számlaszámunk a Hivatalos adatok oldalon található.