Irgalmasság vasárnapja

Ma 15:00-kor Irgalmasság imaóra közvetítése itt, a Facebook oldalunkon.

Járványhelyzetben vasárnaponta a 9:30-as diákmiséket itt közvetítjük.

A templom naponta esténként 17:00-19:00 között nyitva van.

Amint a 40 napos böjtben péntekenként keresztutat jártunk, úgy az 50 napos húsvéti idő vasárnapjain az Öröm útját - Fény útját járjuk. Ákos atya egy kisfilmet készített, ahol ikonok segítségével elmélkedhetjük végig a Feltámadottal való találkozásokat. Az alábbi linken lehet ebben részt venni.

2020.04.21-én, kedden 13 órakor +Sági Józsefné született: Tolnai Hedvig temetése lesz a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

2020.04.25-én szombaton délután 16:00-tól Info-kuckó tanfolyam következő alkalma online.

„Egyél jót! – Tegyél jót!” szlogennel a Főapátság konyhája és a Szent Jakab Ház karöltve elindította ebédházhozszállítási szolgáltatását. Érdeklődni lehet Gallai (Schaub) Zsuzsánál. Bővebb információ itt és itt.

A szeptemberi Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra a plébániánk csoportos részvételt szervez, továbbra is kérjük a híveket, hogy az itt található jelentkezési lap kitöltésével és elküldésével jelentkezzenek.

A rendszeres perselyadományok elmaradnak teplomunkban. Nagyon hálásak vagyunk azoknak akik banki átutalással segítenek. A számlaszámunk a Hivatalos adatok oldalon található.