Nagyböjt 4. vasárnapja

A járványhelyzetben a szentmisék nyilvánosan nem látogathatóak. Kérjük a híveket, hogy kapcsolódjanak be az online közvetített liturgiákba!

Minden szentmisét itt a plébánia facebook oldalán közvetítünk.

Jövő héten templomunk búcsúja lesz, a Triduum szentmiséinek közvetítése:

Március 25. szerda – Gyümölcsoltó Boldogasszony - a templombúcsú napja, Triduum első napja: 18:00 órakor Ákos atya mond szentmisét Hozsanna énekekkel.

Március 27. péntek: Triduum második napja, 18:00 órakor Kelemen atya tartja a szentmisét Hozsanna énekekkel.

Március 29. vasárnap: Triduum harmadik napja, Cirill főapát úr tartja a szentmisét 9:30 órakor gitáros kísérettel.

A Bibliaóra, a Szent Mónika imaóra és a többi közösségi összejövetel a járványveszély alatt szünetel.

Március 26. csütörtök 15:00-19:00 Véradás a Művelődési Házban. Aki teheti, kérik, hogy adjon vért. Jelen helyzetben különösen is nagy szükség van rá. A gyógyításhoz nélkülözhetetlen vér semmi mással nem pótolható.

Óraátállítás! Nyári időszámítás kezdete: 2020. március 29. jövő héten vasárnap hajnalban 2:00 órakor 3:00 órára kell előreállítani az órát.