Nagyböjt 1. vasárnapja

Március 2. hétfő este 18:00-kor Igeliturgia, utána imádság 19:00-ig.

Március 4. szerda + özv. Földes Ferencné temetése. Engesztelő szentmise 14:15-kor a kistemplomban, temetés 15:00-kor.

Március 5. csütörtök Szentségimádás a 18:00 órai szentmisét követően, 19:00-ig.

Március 6. Elsőpéntek beteglátogatás kérésre. A NEK előkészület Nagykilenced 3. alkalma.

A Nagyböjtben péntekenként keresztutat járunk a szentmise után kb. 18:30-tól – jó idő esetén a szabadban.

A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Március 7. szombat 15:30 „Szeplőtelen szívem diadalmaskodni fog!” c. fatimai Mária-jelenések történetét bemutató színielőadás a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. Bővebb információ itt.

Március 8. Nagyböjt 2. vasárnapja

Nagyböjti koncertsorozat Pannonhalmán a Bazilikában. Következő műsor: 03.13. 19:00. Részletes program és Belépőjegy információk itt.

2020. július 18. szombat délután a budapesti Puskás Ferenc stadionban "Ez az a nap" ökumenikus, keresztény, könnyűzenei koncert lesz külföldi és magyar együttesek és előadók fellépésével. Az utazás ingyenes. 50 fős buszt igényelünk, amit a jelentkezés sorrendjében töltünk fel. A belépő 3200 Ft. A helyszínen minden résztvevő kap egy díszkötésű teljes Szentírást. Jelentkezni Simon Lacinál lehet. E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A koronavírus járvány miatt kialakult nemzetközi helyzet miatt szeretnénk a pánik- és hisztériakeltést elkerülni. Az elővigyázatosságra hívjuk fel a figyelmet.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!