Évközi 7. vasárnap, könyörgő nap a világ éhezőiért

Perselyadományok gyűjtése a katolikus iskolák javára.

Február 24. hétfő: 18:00 órakor Igeliturgia, utána imádság 19:00-ig.

Február 25. kedd: Az esti szentmisét követően kb. 18:30-tól Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

Február 26. HAMVAZÓSZERDA a Szent Negyvennapos Nagyböjt kezdete.

A Szent Benedek Iskola reggel 8:00-kor a kistemplomunkban lesz hamvazáson. Pál atya Odó atyával együtt tartja a liturgiát. Szigorú böjti nap. Szentmise 18:00-kor.

Február 27. csütörtök: Szentségimádás a 18:00 órai szentmisét követően, 19:00-ig.

Február 28. péntek: A Nagyböjtben péntekenként keresztutat járunk a szentmise után kb. 18:30-tól – jó idő esetén a szabadban. A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Február 29. szombat: KALÁSZ kirándulás Budapestre

Február 29. szombat: MÉCS Családközösség Nagyböjti lelkinapja Érden

Február 29. szombat: 16:00 Info-kuckó tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Március 1. Nagyböjt 1. vasárnapja

Nagyböjti koncertsorozat Pannonhalmán a Bazilikában. Program és Belépőjegy információk itt.

Március 7: szombat: 15:30 „Szeplőtelen szívem diadalmaskodni fog!” c. fatimai Mária-jelenések történetét bemutató színielőadás a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. Bővebb információ itt.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!