Betegek világnapja

A reggeli és esti szentmisék keretében a betegek kenete szentségének kiszolgáltatása lesz.

Február 17. hétfő este 18:00-kor Igeliturgia, melyet követően lelkipásztorainkért, a bencés szerzetesközösségért, valamint egyházközségünk folytonos megújulásáért imádkozunk.

Február 20. csütörtök: Szentségimádás a 18:00 órai szentmisét követően, 19:00-ig.

Február 23. vasárnap: Gyűjtés a katolikus iskolák javára.

Soltész Miklós államtitkár úr örömmel értesítette plébániánkat, hogy a „Pannonhalmától a Csibész Alapítványig” címmel beadott pályázatunkat 489.000 forinttal  támogatja az Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárság.

Március 7-én (szombat) 15:30 „Szeplőtelen szívem diadalmaskodni fog!” c. fatimai Mária-jelenések történetét bemutató színielőadás a Kazinczy Ferenc Művelődési HázbanBővebb információ itt.