A hétköznapi szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Hétfőnként este 18:00 órától Igeliturgia, melyet követően lelkipásztorainkért, a bencés szerzetesközösségért, valamint egyházközségünk folytonos megújulásáért imádkozunk.

Csütörtökönként a szentmise után félórás Szentségimádás 19:00-ig.

Január 28. kedd: az esti szentmise után 18:30-kor Ákos atyával Bibliaóra  a Boldogasszony Házban.

Január 29. szerda: a szentmise előtt 16:30-tól a Karitász önkénteseivel megbeszélést tartunk a Boldogasszony Házban.

Január 30. csütörtök: 9:30-tól a Baba-mama Klub keretében GYED-en lévő kismamáknak, anyukáknak és minden érdeklődőnek képzés, tanácsadás a Művelődési Házban. Téma: ADHD és Asperger – szindróma Előadó: Szántai-Kiss Mónika, a Gyermekjóléti Központ munkatársa. A programon való részvétel ingyenes, a Pannonhalmi Karitász EFOP pályázata keretében valósul meg.

Február 1. szombat: KALÁSZ program – gyertyagyújtás a Boldogasszony-kápolna kriptájában. Gyülekező: 15:00-kor a Boldogasszony Háznál.

Február 2. vasárnap: URUNK BEMUTATÁSÁnak ünnepe  (Gyertyaszentelő Boldogasszony)

Február 15. szombat: KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.