A hétköznapi szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Hétfőnként este 18:00 órától Igeliturgia, melyet követően lelkipásztorainkért, a bencés szerzetesközösségért, valamint egyházközségünk folytonos megújulásáért imádkozunk.

Csütörtökönként a szentmise után félórás Szentségimádás 19:00-ig.

Január 18-25. Imanyolcad a keresztények egységéért.

Január 22-én, szerdán +Boros Sándor temetése 11:00 órakor lesz a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz.

Január 25. szombat Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.

Január 25-én, szombaton 16:00 Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Január 30-án, csütörtökön 9:30-tól a Baba-mama Klub keretében GYED-en lévő kismamáknak, anyukáknak és minden érdeklődőnek képzés, tanácsadás a Művelődési Házban.

Téma: ADHD és Asperger–szindróma Előadó: Szántai-Kiss Mónika, a Gyermekjóléti Központ munkatársa. A programon való részvétel ingyenes, a Pannonhalmi Karitász EFOP pályázata keretében valósul meg.

Január 31 - február 2. a Házas Hétvége mozgalom lelkigyakorlata házaspároknak és atyáknak a Bencés Gimnázium Kollégiumában.

Február 1-én, szombaton KALÁSZ program – gyertyagyújtás József atyáért a Boldogasszony-kápolna kriptájában.

Február 15-én, szombaton KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.