Évközi 31. vasárnap

November 4-én, hétfőn készülődés a Márton napra. Közös lampionkészítés a Művelődési Házban!

November 9-én, szombaton KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Márton napra készülődés lesz.

November 11. Szent Márton napja. Emlékezzünk meg újra Pannonhalma védőszentjéről egy közös lampionos zarándokúttal!

16.30 Gyülekező a Szent Márton szobornál.

16.45 Rövid megemlékezés, majd indulás a Várhoz.

November 19-e Árpádházi Szent Erzsébet napját idén Bakonybélben ünnepli egyházközségünk.

Ünnepi szentmise 18:00-kor.

16:00-kor Pannonhalma Főtérről ingyenesen igénybe vehető autóbuszjárat indul. Jelentkezés, feliratkozás a hirdetőtáblánál!

Tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk Erzsébet napra.

A felajánlani kívánt élelmiszereket a sekrestyében, vagy a plébánián délelőttönként lehet leadni. (November 4-17-ig)

November 24. Krisztus Király vasárnapja templomunk Szentségimádási napja.

Kérjük a kedves híveket, szíveskedjenek a hirdetőtáblánál kihelyezett lapon feliratkozni!