Hálaadás a termésért

A felajánlott terményadományokat a Győri Szemináriumba szállítjuk a kispapoknak.

Az első bérmálásra felkészítő alkalom vasárnap, a 9:30-as diákmisét követően, 10:30-11:15-ig a Boldogasszony Házban.

Elsőáldozásra (3. osztályosok) jelentkezési határidő: november 3.

Október 7-én, hétfőn Rózsafüzér Királynője, emléknap.

Október 8-án, kedden Szűz Mária Magyarok Nagyasszonya, főünnep.

Október 11-én, pénteken az esti 18:00 órás szentmise után kivételes alkalomból Keresztutat járunk. A 15. stáció – a Feltámadás – templomfalra visszahelyezésekor előkerült üzenet kérésének beteljesítésére.

/Farkas Virgil atya - Emlékül az utókornak/

Októberben - a Szűzanya hónapja – szombatonként, az esti szentmisék után, kb. 18.30-tól ünnepélyes Rózsafüzér imádságot tartunk.

Október 18-án, pénteken 16:30-17:30-ig a Karitász csoport önkénteseinek megbeszélést tartunk. Utána, aki még tud maradni, azzal közösen veszünk részt az esti 18:00 órás szentmisén.

Október 19-én, szombaton, az esti 18:00 órás szentmisén a 30 éves jubileumát ünneplő CANTATE kórus szerepel. Az ünnepi alkalmon testvérvárosunk, Engen meghívottjai is részt vesznek.