Szeptember 23-án, hétfőn Pietrelcinai Szent Pio emléknapja.

Szeptember 27-28-29. A Missziós Kereszt Veszprémvarsányban

Szeptember 27. péntek 18:15-től Az egyházmegye karitász-csoportjainak imaórája,  19:00 Szentmise

Szeptember 28. szombat CSALÁDNAP a Pannonhalmi Területi Apátság egyházközségeiben élő jegyes- és házaspároknak.

Szeptember 29. vasárnap 16:00 Fájdalmas olvasó - az egyházközségek közös imádsága, 17:30 Ünnepi szentmise (vezeti Fábri Kornél atya, a NEK főtitkára)

A mi plébániánk híveit is nagy szeretettel várják! További információ itt.

Szeptember 29. A Szentírás vasárnapja - a 9:30-as diákmisén a hozott Szentírások megáldása

Szeptember 27. Az Info-Kuckó számítógépes tanfolyam következő előadása most kivételesen pénteken lesz, 16:00 órától a Boldogasszony Házban.

Elsőáldozásra (3. osztályosok), bérmálkozásra (8. osztályos tanulóknak és a - még szentségben nem részesült- 14 évnél idősebbeknek) – jelentkezés október 1.-ig.

A sekrestyében lehet a kitöltött Jelentkezési lapot leadni.

Október 5-én Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Plakát itt.

Október 6-án, a 9:30-as diákmisén Hálaadás a Termésért. Kérjük a kedves testvéreket, hogy aki gyümölccsel, zöldséggel, lekvárral, befőttel hozzájárulna a hálaadáshoz, örömmel fogadjuk. Az adományokat a Győri Szemináriumba szállítjuk a kispapoknak.