Szentmisék a héten:

Csütörtök: este 19:00, utána Szentségimádás

Péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 19:00

Augusztus 31-én, jövő szombaton az INFO-KUCKÓ számítógépes tanfolyam következő előadása a Boldogasszony Házban.

Szeptember 2-án hétfőn, a tanév első tanítási napján, 09:00 órakor Veni Sancte a Szent Benedek Iskola diákjainak a templomban.

Szeptember 5. első csütörtöktől MISEREND VÁLTOZÁS! Az esti szentmisék egy órával korábban, 18:00 órakor kezdődnek!

Szeptember 6-án az esti 18:00 órás szentmise után megemlékezés a focipályánál lévő pápai keresztnél – 23 éve, hogy II. János Pál pápa meglátogatta Pannonhalmát.

Szeptember 8-án (két hét múlva) lesz a 9.30-as diákmisén a Veni Sancte minden tanévet megkezdő diákot várunk szeretettel.

Szeptember 28. szombat CSALÁDNAP a Pannonhalmi Területi Apátság egyházközségeiben élő jegyes- és házaspároknak Veszprémvarsányban. Részletes információk a Hirdetőtáblánál a plakáton.