Évközi 19. vasárnap

A reggel 8 órás szentmise keretén belül adja át Hortobágyi Cirill Főapát Úr a lektorok megbízó levelét, és az egyházközséget támogatók köszönő levelét.

Szentmisék a héten:

Hétfő szerda: reggel 07:00

Csütörtök: Nagyboldogasszony ünnepe -  este 19:00, utána Szentségimádás

Péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 18:00, utána az Árvácskák műsora

Augusztus 14-én, szerda este 20:00 órától csütörtök reggel 05:00-ig Engesztelő virrasztás hazánkért, a magyarság lelki megújulásáért, Budapesten, a Szent István Bazilikában. Éjfélkor szentmise - a mennybe fölvett Boldogságos Szűzanya köszöntésére.

Jövő vasárnap, augusztus 18.-án, várhatóan délután 2 órára érkeznek az „erdélyi Árvácskák”  ekkor kell őket hazavinni és ebédeltetni. A 18.00 órai esti mise után, a templom mögötti sportpályán 19.00 órakor adják elő az Aranymadár mesejátékot Wass Albert írása nyomán. Az előadás után egy éjszakára altatni kell a befogadott vendég gyermekeket és  másnap, 19.-én, reggeli után 9.00-kor már mennek is tovább.

Augusztus 20.-án Szent István napi szentmise 11:00-kor lesz Halmos Ábel OSB vezetésével.

Augusztus 21 – 30. között munkanapokon gyermekfelügyelet a Boldogasszony-házban.

Augusztus 31- ig várjuk a jelentkezéseket az Időslátogató és otthoni segítségnyújtó c. tréningre, a hirdetőtáblánál kihelyezett Jelentkezési lapokon.

A képzés napja 09.21. szombat.