Krisztus szent Teste és Vére, Úrnapja

Az esti szentmise 18 órakor kezdődik, utána Körmenet.

Szentmisék a héten:

Hétfő - kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök - péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 19:00

06.22 szombat: 18.30 – 19.00 Gitáros énekekkel Szentségimádás a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus jegyében, 19.00-től Szentmise, utána 21.00-ig csendes Szentségimádás. Várunk mindenkit szeretettel!

Jövő héten, június 24-28.ig Karitász és Családsegítő közös Nyári napközis tábora.

Június 27-én, csütörtökön, a szentmise után ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

Június 29-én szombaton 10:00 órakor a temetőben Katonai sírok megáldása.

Jövő vasárnap, június 30-án Péter-fillér gyűjtés.

Július 30. - augusztus 4. között Zarándoklat lehetőség Medjugérjéba az Ifjúsági Találkozóra, Horvátországi nyaralással egybekötve. Bővebb információ a Hirdetőtáblánál!

A pannonhalmi Bencés Gimnázium kérésére keresünk albérletet helyben, júliustól vagy augusztustól fél évre, fiatal kisgyermekes házaspár részére. Aki tud információval szolgálni, kérjük jelezze a plébánián!

Az Erdélyi „Árvácskák” részére – 57 gyermek kicsiktől a nagyokig – Bicikligyűjtési felhíváshoz csatlakozunk. Akinek van jó állapotú, felajánlható kerékpárja, jelezze a plébánián!

Örömteli, testet-lelket pihentető nyári szünidőt kívánunk mindenkinek!