Szentháromság vasárnapja

9:30 diákmisén tanévzáró Tedeum minden diák részére.

11:00-kor Elsőáldozók szentmiséje.

Szentmisék a héten:

Hétfő - kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök - péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap - Úrnapja: 08:00, 9:30, 18:00 – utána körmenet

Június 20-án, csütörtökön, a szentmise után ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

Június 22-én, szombaton  17:10-től Ingyenes tárlatvezetések és 19:00 órától Orgonatúra a Múzeumok Éjszakáján a Pannonhalmi Főapátságban.

Részletek a hirdetőtáblánál a plakáton!

06.22 szombat: 18.30 – 19.00 Gitáros énekekkel Szentségimádás Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus jegyében, 19.00-től Szentmise, utána 21.00-ig csendes Szentségimádás. Várunk mindenkit szeretettel!

Jövő hét vasárnap, Úrnapja. Az esti szentmise 18 órakor kezdődik, utána Körmenet. Kérjük a híveket, aki tud virágszirmokat (rövid száron, színek szerint) gyűjtsön az Úrnapi körmenethez. Hűvös helyre téve, vagy a plébánián le lehet adni.

Július 30-aug. 4 között Zarándoklat lehetőség Medjugérjéba az Ifjúsági Találkozóra, Horvátországi nyaralással egybekötve. Részletek itt.

A pannonhalmi Bencés Gimnázium kérésére keresünk albérletet helyben, júliustól vagy augusztustól fél évre, fiatal kisgyermekes házaspár részére. Aki tud információval szolgálni, kérjük jelezze a plébánián!

Az Erdélyi „Árvácskák” részére – 57 gyermek kicsiktől a nagyokig – Bicikligyűjtési felhíváshoz csatlakozunk. Akinek van jó állapotú, felajánlható kerékpárja, jelezze a plébánián!