Pünkösdvasárnap

Kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök - péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 11:00 (elsőáldozás), 19:00

Holnap, Június10-én, Pünkösdhétfőnaz elmúlt évekhez hasonlóan egyházközségi családi napot tartunk. A Boldogasszony Ház melletti kosárlabda pályán 9:30 órakor szabadtéri szentmise. Pál atya és Gergő atya vetített képes élménybeszámolója a Mexikói útról, az Ifjúsági Világtalálkozóról.

Gyerekfoglalkozásokkal, bográcsozással és más színes programmal várjuk az egyházközségből minden kedves testvérünket!

A Szent Mónika imaóra Pünkösdhétfőn elmarad!

Június 13-án, csütörtökön, a szentmise után ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

Június 14-én, pénteken 11:00-kor tanévzáró Tedeum templomunkban a Szent Benedek Iskola diákjainak.

Június 15-én, szombaton  16:30-kor érkezik a Fatimai vándorszobor a győrsági elágazáshoz.  17:00 órakor indulunk a templomba, közben megállunk a Szent Márton Otthonnál. 18:00 órakor rózsafüzér, 19:00 órakor szentmise. A szobor vasárnap délután vándorol tovább, addig elé lehet tárni a kéréseinket, hálánkat. 16:30-kor a KALÁSZosok találkoznak a Boldogasszony Házban, onnét indulnak együtt a szobor fogadására. Kalászos pólót, rózsafüzért hozzatok!

Jövő hét vasárnap, június 16-án, Szentháromság vasárnapján  9:30 diákmisén tanévzáró Tedeum minden diák részére.

11:00-kor Elsőáldozók szentmiséje.

Június 22-én szombaton 17:10-től Ingyenes tárlatvezetések és 19:00órától Orgonatúra  a Múzeumok Éjszakáján a Pannonhalmi Főapátságban.

Részletek a hirdetőtáblánál a plakáton!

A pannonhalmi Bencés Gimnázium kérésére keresünk albérletet helyben, júliustól vagy augusztustól fél évre, fiatal kisgyermekes házaspár részére.

Aki tud információval szolgálni, kérjük jelezze a plébánián!

Kérjük a híveket, aki tud virágszirmokat (rövid száron, színek szerint) gyűjtsön az Úrnapi körmenethez. Hűvös helyre téve, vagy a plébánián le lehet adni.