Húsvét 6. vasárnapja

Az esti szentmise után az Öröm Útja stációit járjuk.

Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök - péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 19:00

Május 30-án, csütörtökön, a szentmise után ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

A Boldogasszony kápolnában, májusban - még a héten péntekig - minden este 18 órakor litánia.

Június 2-án, jövő vasárnap Urunk mennybemenetele (főünnep).

2 hét múlva, június 9-én Pünkösdvasárnap. Templomunkban a szokásos miserenden kívül 11:30-kor bérmálási szentmise.

Június 10-én, Pünkösdhétfőn az elmúlt évekhez hasonlóan egyházközségi családi napot tartunk. A Boldogasszony Ház melletti kosárlabda pályán 9:30 órakor szabadtéri szentmise. Pál atya és Gergő atya vetített képes élménybeszámolója a Mexikói útról, az Ifjúsági Világtalálkozóról. Gyerekfoglalkozásokkal, bográcsozással és más színes programmal várjuk az egyházközségből minden kedves testvérünket!

Az MKPK felhívására még június 9-ig, Pünkösdvasárnapig várják bankszámlára a hívek és minden jó szándékú ember nagylelkű adományait a Srí Lanka-i tragédia érintettjeinek megsegítésére. Részletek itt.

Kérjük a híveket, aki tud virágszirmokat (rövid száron, színek szerint) gyűjtsön az Úrnapi körmenethez. Hűvös helyre téve, vagy a plébánián le lehet adni.