Húsvét 4. vasárnapja

Imanap az egyházi hivatásokért

Az esti szentmise után az Öröm Útja stációit járjuk.

Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök - péntek - szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 19:00

Május 13-án, hétfőn A fatimai Szűz Mária ünnepnapja.

Május 16-án, csütörtökön, a szentmise után ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

Május 18-án, szombaton Csatkai gyalogos zarándoklat Bővebb információ, jelentkezés (Még most vasárnap estig!) a hirdetőtáblánál.

Május 18-án, szombaton Nagymarosi Ifjúsági Találkozó Témája: A gyógyulás kegyelmi lehetőségei, a bűnbánat és a betegek szentsége.

Május 18-án, szombaton 15:00-kor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Május 18-án, szombaton az esti szentmise után, kb. 19.45-től ünnepélyes Mária litániát tartunk.

A Boldogasszony kápolnában, májusban minden este 18 órakor litánia.

Május 24-25-26. Máriabesnyő II. Mladifest Ifjúsági Fesztivál Jelmondata: „Új szívet adok nektek!” (Ez 26,36)

Az MKPK gyűjtést hirdet a Srí Lanka-i tragédia érintettjeinek megsegítésére. Június 9-ig, Pünkösdvasárnapig várják bankszámlaszámra a hívek és minden jó szándékú ember nagylelkű adományait és kérik, hogy imáikban emlékezzenek meg az áldozatokról és családjaikról.