Fehérvasárnap, az Isteni irgalmasság vasárnapja

könyörgés a jó termésért

Ma, 15:00 órakor Irgalmasság óráját tartjuk (rózsafüzér, imádság, éneklés). Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Az esti szentmise után – Húsvét és Pünkösd közötti vasárnap esténként - az Öröm Útja stációit járjuk.

Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 07:00

Csütörtök-péntek: este 18:00

Szombat: este 19:00

Vasárnap: 08:00, 9:30, 19:00

Május 1-én, szerdán Szent József, a munkás ünnepe.

Május 2-án, első csütörtökön, a szentmise után litánia, majd ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

Május 3-án, első pénteken Beteglátogatás – kérésre.

Május 4-én, szombaton 15:00 KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Anyák napi műsor próbája + virágkötés.

MISEREND VÁLTOZÁS!

Május 4. szombattól a nyári időszakban az esti szentmisék 19:00 órakor kezdődnek.

Május a Szűzanya hónapja – a szentmisék után litániát imádkozunk, szombatonként pedig az esti szentmisék után, kb. 19.45-től ünnepélyes Mária litániát tartunk. A Boldogasszony kápolnában, májusban minden este 18 órakor litánia.

Jövő vasárnap, május 5-én a 9:30-as diákmisén a KALÁSZ Anyák napi műsora.