Nagyböjt 5. vasárnapja

Gyűjtés a Szentföld javára.

Szentmisék a héten:

Hétfő -kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Április 8-án, hétfőn Véradás a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. Aki teheti, támogassa beteg embertársaink gyógyulását!

Április 11-én, csütörtökön az esti szentmise után 18:30-19:00-ig Szentségimádást tartunk.

Április 12-én, és a Nagyböjt péntekjein az esti szentmise után kb. 18:30-tól keresztutat járunk – jó idő esetén a szabadban.

A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Április 12-én 19.00 órakor Nagyböjti koncertsorozat záró, ingyenes koncertje a Bazilikában. Bővebb információ a itt.

Április 13-án, szombaton 8:00-13:00 Egyházmegyei ifjúsági Lelki nap plébániánkon. Jelentkezési lap, bővebb információ itt. Jelentkezés e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. .

Április 13-án, szombaton 15:00 Kalász foglalkozás a Boldogasszony Házban. Passió próba + szereposztás Anyák napjára

Április 14-én  Virágvasárnap 9:30 diákmisén – Barkaszentelés, Passiójáték (Kalász)

Április 22-én, húsvéthétfőn orgonahangverseny a Bazilikában. Részletek itt.