Nagyböjt 4. vasárnapja

Hétfő -kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Április 4-én, első csütörtökön és hetente az esti szentmise után, 18:30-19:00-ig ünnepélyes Szentségimádást tartunk.

18:00-19:30 között Műhelybeszélgetések szülőknek, pedagógusoknak a Pannonhalmi Szent Benedek Iskola konferenciatermében. Uzsalyné Pécsi Rita neveléskutató tart előadást, „ A rejtett tanterv ” címmel.

Április 5-én első péntek – Beteglátogatás kérésre.

Nagyböjt péntekjein az esti szentmise után kb. 18:30-tól keresztutat járunk – jó idő esetén a szabadban. A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Április 5-én és 6-án a Pannonhalmi Karitász a METRO áruházban Nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést szervez.

Április 13-án, 2 hét múlva szombaton Egyházmegyei ifjúsági Lelki nap plébániánkon. Részletek és jelentkezési lap itt.  Jelentkezés e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. .

Örömmel hirdetjük, hogy hatékonyan és eredményesen sikerült csatlakoznunk a múlt heti Várostakarítás projekthez. Összesen több mint 100 fő vett részt az eseményen. Köszönjük a kedves hívek áldozatát, támogatását!