Évközi 8. vasárnap Könyörgő nap a világ éhezőiért

17:00 órától a győrszentiváni Genesius Színjátszó Kör vígjáték előadása a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. A Pannonhalmi Karitász meghívására mindenkit szeretettel várunk!

Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd: reggel 7:00 óra

Szerda – Hamvazószerda: este 18:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

A héten lesz Hamvazószerda, a Szent Negyvennapos Nagyböjt kezdete. Szigorú böjti nap. /Szentmise este 18:00 órakor, reggel nem lesz. /

Nagyböjt péntekein az esti szentmise után kb. 18:30-tól keresztutat járunk– jó idő esetén a szabadban.  A nagyböjti péntekek húsmentes böjti nap.

Március 16-án, szombaton gyalogos zarándoklat indul plébániánkról Győrbe, a Könnyező Szűz Anya ünnepére.

Március 23-án /szombaton/ Tavaszi Várostakarítás Pannonhalmán.

Zarándoklat 2019. június 1-jére, Csíksomlyóra, a pápai szentmisére. Érdeklődni a szervezőknél lehet: Erdélyiné Maár Anna és Pálffy-Józsa Mariann. Bővebben: Pápai szentmise Csíksomlyón

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!