Évközi 6. vasárnap

A reggeli és esti szentmisék keretében a betegek kenete szentségének kiszolgáltatása lesz.

Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Február 21-én, csütörtökön és hetente csütörtökönként 15:00-kor Sváb Klára tanárnő matematikából felvételire előkészítőt tart 7. osztályosoknak (függetlenül attól, hogy hová járnak iskolába), ingyenesen, a Boldogasszony Házban.

Február 21-én, csütörtökön és hetente az esti szentmise után, kb. 18:30-19:00-ig Szentségimádást tartunk.

Február 23-án, jövő szombaton Zarándokút az Ótátrafüredi Jégtemplomba.  Indulás helye: Pannonhalma Főtér, hajnali 4 óra.

Február 23-án, jövő szombaton 16:00-kor az Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Február 24-én, jövő vasárnap a perselyadományok gyűjtése a katolikus iskolák javára történik.

A Genesius Színjátszó Kör március 3-i vígjátékára a hirdetőtáblánál még lehet regisztrálni.