Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Január 31-én, Bosco Szent János pap emléknapján, és minden csütörtökön az esti szentmise után, kb. 18:30-19:00-ig Szentségimádást tartunk.

Február 2-án szombaton URUNK BEMUTATÁSÁnak ünnepeGyertyaszentelő Boldogasszony

Február 2-án 15:00-kor KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.

Február 3-án gyertyaszentelés lesz a 1/2 10-es szentmisén, aki gyertyát szeretne szenteltetni hozzon magával.

Februártól csütörtökönként 15:00-kor Sváb Klára tanárnő matematikából felvételire előkészítőt tart 7. osztályosoknak (függetlenül attól, hogy hová járnak iskolába), ingyenesen, a Boldogasszony Házban.

Köszönetet mondunk a KARITÁSZ önkénteseinek és minden segítőnek, felajánlónak ebben a hónapban is végzett áldozatos munkájáért, melynek keretében sok rászoruló családot segítettek élelmiszer-, zöldség és gyümölcsadományokkal, bútor és háztartási gép felajánlások, valamint ruhaadományok eljuttatásával.

Köszönet a templom, a közösségi ház és környéke rendben tartásáért, az önkéntesen végzett takarító munkákért, hóeltakarításokért.

Továbbá köszönet mindazoknak, akik a téli krízisidőszakban sem felejtkeznek meg a rászoruló embertársainkról, rendszeresen élelemmel, tüzelővel segítik őket.