Szentmisék a héten:

Hétfő – kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Január 21-én, hétfőn Szent Ágnes vértanúszűz emléknapja.

Január 24-én, /Szalézi Szent Ferenc püspök, egyháztanító emléknapján/ és hetente csütörtökönként az esti szentmisét követően félórás Szentségimádást tartunk templomunkban, kb. 18:30-19:00 óráig.

Január 25. péntek Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.

Jövő szombaton, január 26-án Budapesten PanamaNap Ifjúsági Találkozó lesz, melyre szeretettel várják elsősorban a 15 és 30 év közötti fiatalokat. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részletes információ itt. Az esemény hivatalos honlapja itt.

Ugyancsak jövő szombaton, január 26-án 16:00 órakor lesz az Info-Kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Február 2-án KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.

Gyászfeldolgozó csoportterápia indul Győrben. Részletek itt.

Februártól csütörtökönként 15.00-kor Sváb Klára tanárnő matematika felvételi előkészítőt tart 7. osztályosoknak (függetlenül attól, hogy hová járnak iskolába), ingyenesen, a Boldogasszony Házban.