Urunk megkeresztelkedése

Hétfő – kedd - szerda: reggel 7:00 óra

Csütörtök – péntek – szombat: este 18:00 óra

Vasárnap: 8:00; 9:30; 18:00

Templom búcsúnkig, március 25-ig hetente csütörtökönként az esti szentmisét követően félórás Szentségimádást tartunk templomunkban, kb. 18:30-19:00 óráig.

Január 17. csütörtök este 18:00 órakor Ökumenikus imádság lesz a Bazilikában. Vesperás keretében Zalatnay István (az Erdélyi Református Gyülekezet lelkésze, teológus) hirdet Igét.

Január 26-án (szombat) Budapesten PanamaNap Ifjúsági Találkozó lesz, melyre szeretettel várják elsősorban a 15 és 30 év közötti fiatalokat. A részvétel és az utazás ingyenes, de mindkettő regisztrációhoz kötött. A részletekről az ifjúsági referens, Arnold atya tájékoztatója itt található, ez pedig a hivatalos oldal.

Vízkereszt ünnepéhez kapcsolódóan idén már hagyományos módon Háromkirályjárás volt a településen - a KALÁSZ szervezésében. Köszönjük a gyerekeknek és a közreműködőknek! Szép és maradandó élmény volt mind a résztvevőknek, mind az őket fogadó híveknek.