Advent 2. Vasárnapja

Ádventi melegedő” 10:30-tól 12:00-ig a templom bejárat előtti bástyánál.

18:00: esti szentmise a Cantate kórus szereplésével.

Szentmisék a héten:

Hétfő - szombat: reggel 5:50-kor rorate

Szombat: este 18:00 órakor

Vasárnap: reggel 8:00, 9:30, és  este 18:00 órakor

December 11. kedd Szent Mónika imaóra a templomban. Az Adventben keddenként a Rorate után kb. 6:30-tól.

December 15. szombat 15:00 KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban - vásárra készülődés.

December 16. Advent III. vasárnapján délelőtt (8:00-12:00) Karácsonyi vásár (KALÁSZ) a Boldogasszony Házban.

December 16. 15:30 A Gyertyaláng kisegyüttes karácsonyi jótékonysági koncertje.

December 24-én ismét lesz Karácsonyi matiné a Boldogasszony Házban. 9:00-12:00-ig filmvetítéssel várjuk a gyerekeket, hogy a szülők könnyebben tudjanak készülődni. Bővebb információ személyesen Hunyady Istvántól. Jelentkezni a hirdetőtáblánál kihelyezett lapon!

A tavalyi év adventjéhez hasonlóan idén is szállást keres a Szent Család!

A Katolikus Karitász ANGYALBATYU néven ajándékgyűjtő akciót hirdet. Részletek itt.

JEGYES – KÉPZÉS

Megújítjuk a házasság előtti jegyes-képzést, hogy erre az életre-szóló elköteleződésre jobban segítsük a fiatalokat: 3 alkalommal az eskető atyával és 6 alkalommal egy erre felkészült házaspárral készülnek a fiatalok az esküvőjükre.

Ezért kérjük, hogy akik 2019-ben terveznek házasságot kötni, azok még idén jelentkezzenek a plébánián, hogy fél év legyen a felkészülésre.

Kérjük, ha ismerőseik körében hallanak esküvő tervezéséről, nekik is jelezzék ezt a felhívásunkat!

SZENTGYÓNÁS

Bátorítjuk a kedves híveket, hogy a szentmisék végén lehetőség van megszólítani az atyákat gyónási szándékukkal!