Advent 1. Vasárnapja

15:00 Daloló Betlehem a templombástyánál.

Szentmisék a héten:

Hétfő - szombat: reggel 5:50-kor Rorate

Szombat: este 18:00 órakor

Vasárnap: reggel 8:00, 9:30, és  este 18:00 órakor

December 3. hétfő  10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

December 4. kedd  20.30-tól Bibliaolvasás a Boldogasszony Házban.

December 6. csütörtök Szent Miklós püspök ünnepe. Első csütörtöki Szentségimádás 18-19 óráig, a családokért.

December 7-én első péntek, beteglátogatás kérésre.

December 8. szombat SZŰZ MÁRIA SZEPLŐTELEN FOGANTATÁSA

15:00 KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.  Betlehemes játékra próba + vásárra készülődés lesz.

December 9-én vasárnap, és 10-én hétfőn a tavalyi hagyományt folytatva a KALÁSZ-os gyermekek ismét mennek Kántálni.

Jövő héten Advent II. vasárnapja

„Ádventi melegedő” 10:30-tól 12:00-ig a templom bejárat előtti bástyánál. Kötetlen együttlét vadpörkölttel, forralt borral, rumos teával és süteményekkel. Gyűjtés a Boldogasszony Karitasz csoport jótékonysági céljaira. 18:00: esti szentmise a Cantate kórus szereplésével.

December 16. Advent III. vasárnapján délelőtt Karácsonyi vásár (KALÁSZ) a Boldogasszony Házban.
15:30 A Gyertyaláng kisegyüttes karácsonyi jótékonysági koncertje

December 24-én ismét lesz Karácsonyi matiné a Boldogasszony Házban. 9:00-12:00-ig filmvetítéssel várjuk a gyerekeket, hogy a szülők könnyebben tudjanak készülődni. Bővebb információ személyesen Hunyady Istvántól.

A tavalyi év adventjéhez hasonlóan idén is szállást keres a Szent Család!

A Katolikus Karitász ANGYALBATYU néven ajándékgyűjtő akciót hirdet. Részletek itt. Riport Zagyva Richárddal, a Karitász országos igazgató helyettesével itt.