Évközi 33. Vasárnap

A 9.30-as diákmisén ünnepélyes ministráns fogadalomtétel lesz.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtök: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

November 19. hétfő Árpádházi Szent Erzsébet ünnepeEgyházközségünk közös ünnepi szentmiséje Ravazdon 17.30-kor kezdődik. 17.00-kor indul az ingyenes buszjárat Pannonhalma Főtérről.

Fiataloknak szóló felhívás itt olvasható. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia körlevele itt.

November 19. hétfő 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

November 19. hétfő 17.30-kor játékos Néptánc foglalkozás a Boldogasszony Házban.

November 20. kedd  11.00 órakor Ringató foglalkozás kisgyermekeseknek

November 20. kedd  20.30-tól Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

November 22. csütörtök 17.30-tól Gerinctorna Ráczné Ritával.

November 24. szombat 15.00 órakor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. A betlehemes játékra próba +vásárra készülődés lesz.

November 24. szombat 16.00 órakor az INFO-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma  a Boldogasszony Házban.

November 25. KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA.

Pannonhalma szentségimádási napja. Feliratkozni a hirdetőtáblánál lehet!  10.30-tól az esti szentmiséig; szentségkitételkor és betételkor  Jézus Szíve litánia és felajánló ima. Egész napos Szentségimádással bekapcsolódunk az országos felhívású Szentségimádásba is, a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülvén.

November 25. A MKPK Szent Erzsébet napi országos Karitász gyűjtést hirdet, perselyadományok a szegények javára.

A tavalyi év adventjéhez hasonlóan idén is szállást keres a Szent Család!

December 9-én (vasárnap), és 10-én (hétfőn) a tavalyi hagyományt folytatva a KALÁSZ-os gyermekek ismét mennek Kántálni.  Aki tudja, fogadja szeretettel kis műsorukat! Feliratkozások a hirdetőtáblánál kihelyezett papírokon!